Dočasná nedostupnost Aktimag Top
Vážení zákazníci. Omlouvám se vám za dočasnou nedostupnost výrobku Aktimag Top. Ihned jak bude naskladněn, budeme odesílat vaše objednávky.   číst celé
30.10.2020
Terezka s Erinem potvrdili své kvality
Po malé pauze po mistrovských soutěžích v Olomouci se  paradrezurní jezdci a koně sešli  tentokrát na Finále paradrezurního poháru u rodiny Půlpánov... číst celé
26.10.2020
Stáj Rozárka má opět mistry ČR v paradrezuře!
Jak to všechno začalo… Terezka Dubcová je paradrezurní jezdkyně a Erin je kůň, který se paradrezuře (drezurní ježdění hendikepovaných jezdců) věnuj... číst celé
Zobrazit všechny novinky

1. Úvod
  2. Novinky
  3. Terezka s Erinem potvrdili své kvality
30.10.2020

Po malé pauze po mistrovských soutěžích v Olomouci se  paradrezurní jezdci a koně sešli  tentokrát na Finále paradrezurního poháru u rodiny Půlpánových v Hradišťku u Sadské. Toto finále se konalo 2.-4.10.2020. Soutěž byla opět tříkolová s úlohami jednotlivých Gradů: Individual Test, Team Test a Freestyle a byla rozdělena mezi jezdce zařazené do svých Gradů a pro jezdce nezařazené tzv. „Novice“.

Celkově bylo při této tříkolové soutěži vidět, že se všichni jezdci za letošní rok posunuli k lepšímu. Proto i obhájkyně letošního MČR v Olomouci, Terezka Dubcová s koněm Mon Aer (Erin) ze Stáje Rozárka, z. s., se musela hodně snažit, aby své prvenství v kategorii „Novice“ potvrdila.

První den se jely soutěže Individual Test, kde Terezka s Erinem překvapila velmi pěkným předvedením úlohy za 68,751% a v celkovém pořadí se umístila na prvním místě. Druhý den při Team Testu získala 68,677% a opět prvenství. Poslední den byly na řadě úlohy na hudbu Freestyle Testy, kde Terezka své prvenství potvrdila výsledkem 73,500%. Terezka Dubcová s koněm Mon Aer, soutěžící za Stáj Rozáku, z. s., obhájila své prvenství z MČR v Olomouci i na Finále paradrezurního poháru a to s průměrnou známkou 70,334% v kategorii „Novice“ - nezařazených jezdců.

Druhou příčku obsadil Rostislav Vyhnálek s Vánkem s hodnocením 67,429% a třetí byla dvojice Dana Kiliánová s Framem s 66,012%.

V kategorii jezdců zařazených zvítězila Kristýna Rudolfová s koněm Bajkonur s 69,142%, který ve svých 23 letech touto soutěží ukončil svou sportovní kariéru a odchází do zaslouženého důchodu. Na druhé příčce se umístil Jan Rous s Codamem s 65,527% a třetí umístění patří Janě Beruškové s Narcisem 62,804%.

Tímto gratulujeme všem paradrezurním jezdcům za jejich obdivuhodné výkony a přejeme jim mnoho zdraví a úspěchů v příštím roce.